Kutyaovi- csatlakozni folyamatosan lehet!

Az órák vasárnap reggel vannak. (Érdemes előre bejelentkezni, az időjárás okoz néha változást!) A foglalkozás díja 2500Ft/alkalom.

Kölyök kutya... tündéri gombóc, puha, illatos, bájos, a tekintete mindig minket keres, cuppogunk és már jön is, mi vagyunk a világ közepe, szót fogad, nincs baj vele.

Jó esetben ez így kezdődik, de amikor lerántotta az asztalterítőt, felásta a kertet, elrágta a laptop kábelt, az ágyra kakilt, és az egyedül hagyás után órákig hangosan nyüszít, húzza a pórázt, esetleg agresszív, akkor kezdjük sejteni, hogy nem így kéne történnie a dolgoknak.

Itt is igaz, hogy a megelőzés hatékonyabb, mint a meglévő problémák kezelése.

Erre való pici kortól a kutya óvoda.

3-7 hónapos korig várjuk a kölyköket.

Mi történik az oviban?

- sok szabad játék - a gazdákat közben a kutyakommunikáció rejtelmeibe avatjuk be

- szocializáció - amivel kölyök korban megismerkedik, (pozitív vagy negatív élményt társít hozzá) az egész életében megmarad. Fontos tudnunk hogyan építsük fokozatosan!

- játékos tanulás, alap feladatok elsajátítása

- otthoni, harmonikus együttélés szabályainak kialakítása

- tanácsadás

Mire lesz szükség az óvodában?

- oltási könyvre

- finom jutalomfalatra

- éhes kutyára

Foglalkozásainkon kizárólag egészséges és kombinált oltással rendelkező kutya vehet részt.

Foglalkozásainkra előzetes bejelentkezés szükséges!

Szabó Viki